Μέσα σε ένα κλίμα χαράς και παιχνιδιού πραγματοποιήθηκε η προγραμματισμένη προπόνηση όλων των επίλεκτων αθλητών που γίνεται κάθε Σάββατο για την βελτίωση του τεχνικού επιπέδου στην προπόνηση και στις τεχνικές των ταολού.
Σήμερα η προπόνηση ήταν 'εισαγωγή στο Gunshu - Kοντάρι'.
Έγινε μία βασική επεξήγηση το τί είναι αναλυτικά αυτό το όπλο,
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTl9SAHmJexr4G7veUd2SSf6e5TtRwYUxTflSmOKNCnzsbZOXegAtmww4uoNOUU3aa-AfVF_hs8nDOv8aKdqfzWdP5f4-ntLQeOoT8aLpucGnvqsEAMRlB-gbuwcacdRAJJ8y0-nS0Kd5_/s320/20171209_143245.jpg)
κόψαμε το κάθε κοντάρι στα μέτρα του καθενός,
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiG3jg5mae135VQrR7UJCzsUCnL5SvNqcpH_aA54XDHL7bvNXUOhOz8G7y41RnA6uRz2rKUMGVoK92Ro2UPVerYaySZNNlCjnUemM99UaNbXvNNc1hEjAt58GvbgwYJQ58Db5Z1Lss5gyCS/s320/20171209_143237.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgoRq8kPLnYlIXAUYLQevc5ibkLNMpPTc9myiUTayFWqjMZbyMOCpLAs4C4nJKzPJ1O_c4T5n3M9txALYRz9GCEfgVboSO4bogfrt3Pu0xGX19h5VdQCvum7R78xep30JQd8IYZOX11f0iy/s320/20171209_143250.jpg)
ο καθένας ανέλαβε την συντήρηση του όπλου του,για να δεθεί και να δεσμευτεί με αυτό
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjf059fWEcFz9chwiQD5aFgS07cRSdElruriWdzaSgP-agkm_4K4Smvk_Si-t9MjjcdoewQ5ve1XN4p7FY2nKYGivEMCBdCYmplHGImAjZhlEFBFeVtbTgyGwq2_Tp3MXN1CWTFKNwEADc_/s320/20171209_143315.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgslQiCReugsrIFmGes1ZQVNozHTW2xOEXozXyFzeCToysLKG5gwRXowsNXaCrCtsiy4-Ynh_K30GjjbMTM62I_9F3pBzvy5Um-_1mERwo8hn2BkyM3tr_Hr4cQtbKABBACygliSnuQOSm1/s320/20171209_143615.jpg)
και μετά ξεκινήσαμε την βασική προπόνηση.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEijBwWgWjiPyyOrMDYvjOngCrp0CVpLFkFwCepO_CDxk8Orw3PdHZCl82RQg7BQYybtiUFZ_5AuHx_rqpWdL_lKDNeEfs0UDHiOukYB3C2APQNYS6vvCeIew5AtgdFlytZjDnkB4kEG7t8O/s320/20171209_141058.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgQIGY0tGVZhRS4xbX54kSDicxN1xsAUkcdM8M7S9_YmOJvcU9UQNvrbeUym-iTixBxJ07QhzOE6S7g5xwcPVv124I5qgWIiGAraNaBzYsZUhXntv9tNUxFb8Nr1aywFk7mAHUAZaM3M97h/s320/20171209_141059.jpg)
Το κλίμα που επικράτησε μας έδωσε πολύ ενέργεια μέχρι τη επόμενη συνάντηση όλων των συλλόγων που αποτελούν την ομάδα του FLOW - O Α.Σ. Ροή Χαλανδρίου, ο Α.Ο Μπάλιος και ο Α.Σ. Κ.Φ. Βορ. Προατείων(Flow71).
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgbAIyVN9Yp5b7sQoic4jDyjeu9P8P0d0yQ_n_6MVAfUqadOtlJ4ccU9WLqXkwt0FE5qVXv8Gu5zsh8KSrVUUSS1pTy2oWXvgWasIY5gqyX5Gar2viB3ad8aGKLIlob0irqWSqyNfA0fOal/s320/20171209_143307.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpEn-J-p0UmQyLAS92Fk31sefOts9Q4uA09OsL0w-B8ievxjELDE9vqtZaUicYxwWnbOlRVuBVahRsVVYtlQn8FAVp1RfkEejZP_-lK5nYVbnZ3-MlMVcAvucBawyyA8yMCjDGVLxdsYXk/s320/20171209_143313.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου